Egzaminai 10 klases
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


10 klases egzaminai, pasidalinkite informacija, patirtimi
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lietuviu rastu

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Admin
Admin



Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-04-21

Lietuviu rastu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lietuviu rastu   Lietuviu rastu I_icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 2:34 pm

Taigi parašiau raštu Lietuvių egzaminą ir iš dalies džiaugiuosi , kad nebuvo kablelių aiškinimo , raidžių rašybos aiškinimo Smile nes man nelabai kaip sekėsi tokie dalykai Smile na ,o kaip jum? lengvas pasirodė? kaip dėl rašinio ? viska spejote ?Smile
Atgal į viršų Go down
http://egzaminai.omgforum.net
Giedre




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-05-30

Lietuviu rastu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviu rastu   Lietuviu rastu I_icon_minitimeSk. 05 30, 2010 5:28 am

Aš tai rašinį galvojau nespėsiu perrašyt Surprised tai gale praleidau truputuką, kad spėčiau Razz tai su pasitikrinimu man buvo likę jau tik 5min iki galo Laughing bet aš nesuprantu, kodėl likus 15min iki galo nebeišleidžia Rolling Eyes man tai suvokimas buvo sunku, o gramatika tikėjausi,kad bus lengviau, šiaip gerai man, nes aš per kontrolinį rašiau pernai metų egzaminą, o dabar buvo tos pačios užduotys tik žinoma skyrėsi tekstai Smile aš taip pat džiaugiuosi, kad nebuvo jokių aiškinimų ir gerai, kad kirčiavimo nebuvo cheers aš iš 88 taškų surinkau 67. Man pakanka Very Happy
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin



Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-04-21

Lietuviu rastu Empty
RašytiTemos pavadinimas: RASTU   Lietuviu rastu I_icon_minitimePir. 05 31, 2010 7:56 am

As tai kai buvo teksto suvokimas ilgai isiskaiciau i ta teksta ir su pestuku pradejau rasyti . Paskui supratau ,kad veltui rasiau tai isviso ant galo reikejo istrinti ir per nauja perasyti , o man ranka pradejo skaudeti..... dar nuo to rasinio praito tai ten kablelius belikur sudejau ,taip durnai gavos ;D
Atgal į viršų Go down
http://egzaminai.omgforum.net
Giedre




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-05-30

Lietuviu rastu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviu rastu   Lietuviu rastu I_icon_minitimeKv. 06 03, 2010 1:07 pm

mano bendras lietuviu kalbos egzamino pazymys 8, koks jusu? Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lietuviu rastu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviu rastu   Lietuviu rastu I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lietuviu rastu
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Egzaminai 10 klases :: Your first category :: 10 klases egzaminai-
Pereiti į: